-
Ułatwienia dostępu
Ułatwienia dostępu Strona BIP
Biuletyn Informacji Publicznej-
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka -
Powiązane strony
Menu
Menu
- Aktualności
- Szkoła
- Informacje o szkole
- Dokumenty szkolne
- Z życia szkoły
- Marzec
- Szkolny konkurs z języka angielskiego
- Ebooki – z czym to się je? Warsztaty piątoklasistów w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mszczonowie
- Konkurs Plastyczny w ramach Spotkań Artystycznych Szkół w Miejskim Ośrodku Kultury w Mszczonowie
- Szkolny konkurs talentów "Mam Talent"
- Mały Konkurs Recytatorski w Mszczonowskim Ośrodku Kultury.
- Bankowe Kulisy: Mali Przedsiębiorcy z Mszczonowa w Banku PKO BP.
- W pracowni średniowiecznego skryby – warsztaty kaligraficzne w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mszczonowie
- Styczeń
- Grudzień
- Niezwykła podróż do Karolina jako nagroda dla aktywnych uczestników SKO BANKU PKO BP
- Na Trzy Anioły - jasełka.
- Angielski jest fun-tastyczny! Grudniowe działania.
- Piernikowanie.
- Program „Formy Podstawowe” i pudełko z inspiracją od Veroniki Hapchenko.
- Piernikowe Mikołajki w klasie 2c
- Angielski jest fun-tastyczny! Podsumowanie kolejnego miesiąca.
- Listopad
- Szkolna Kasa Oszczędności SKO w Mszczonowie promuje bezpieczeństwo drogowe: "Jestem bezpieczny, jestem widoczny, noszę odblaski"
- Program „Formy Podstawowe” po raz drugi w naszej szkole.
- XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w naszej szkole.
- Socjalmedia bez tajemnic z klasą 5b.
- WOLNA NIEPODLEGŁA . Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości w klasach IV-VIII.
- Angielski jest fun-tastyczny!
- Październik
- "Światowy Dzień Oszczędzania w Szkole Podstawowej im. Jana Adama Maklakiewicza w Mszczonowie: 10 Lat Działalności Szkolnego SKO".
- Europejski Tydzień Kodowania
- SKO wita pierwszaków.
- „Kształtowanie młodych umysłów wymaga wielkiego serca” - Dzień Edukacji Narodowej w młodszej grupie wiekowej.
- Kolejne osiągnięcia Klubu PIRANIE.
- Europejski Dzień Języków Obcych w naszej szkole.
- Wrzesień
- Sierpień
- Marzec
- Rekrutacja
- Integracja w naszej szkole
- Pomoc psychologiczno - pedagogiczna
- Biblioteka
- Godziny pracy biblioteki
- Nowinki z życia biblioteki szkolnej 2023/24
- Nowości w bibliotece zakupione w ramach NPRC – oglądaj, wypożyczaj, czytaj!
- Dzień kota w bibliotece
- Dzień Pluszowego Misia w Bibliotece. Spotkanie dla uczniów klas drugich w ramach projektu czytelniczego "Pamiętnik Czytusia"
- List do rodziców - "Czytajmy dzieciom i z dziećmi".
- Październik – Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych. Konkurs dla uczniów klas I-IV
- „Zemsta uczy i bawi” – szkolny konkurs czytelniczy dla uczniów klas ósmych.
- Świetlica
- Wychowanie do życia w rodzinie
- Zajęcia dodatkowe
- Konkursy
- Organizacje szkolne
- Wolontariat
- Ciekawostki z życia wolontariatu
- Razem wielką mamy MOC! Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało kiermasz ciast na budowę Hospicjum w Żyrardowie
- Akcja „Paczka dla Ukrainy”.
- Nasi Wolontariusze organizują Tydzień Życzliwości i Pozdrowień.
- Świąteczny kiermasz ciast i pomoc dla Jakuba Zawady.
- Podsumowanie akcji "Opatrunek na ratunek"
- Akcja "Opatrunek na ratunek"
- Dokumenty
- Ciekawostki z życia wolontariatu
- Samorząd uczniowski
- Rada Rodziców
- SKO
- Spotkanie z informatyką
- eTwinning
- #SuperKoderzy
- Wolontariat
- Dostępna Szkoła
- Lider dostępności w szkole
- Projekty i programy
- Cyberbezpieczeństwo
- Obiekty sportowe
- Archiwum
- Z życia szkoły 2022/23
- Wrzesień
- Październik
- Październik miesiącem tabliczki mnożenia.
- Uczniowie klasy 8g porządkują grób Rodziców Jana Adama Maklakiewicza.
- National pumpkin day.
- Ogólnopolski projekt edukacyjny „Cztery pory roku w mojej miejscowości”.
- Code Week 2022.
- Orientarium, Alfa Room i magia ulicy Piotrkowskiej.
- Kolektyw Zakole i bardzo nietypowe zadanie w ramach programu Formy Podstawowe.
- Lekcja historii w Izbie Pamięci Rodziny Maklakiewicza.
- Międzyszkolne Igrzyska Powiatu Żyrardowskiego w Badmintonie.
- Wycieczka klasy 5a i 5e do Łodzi.
- Drugie spotkanie w ramach programu „Formy Podstawowe”.
- Dzień Edukacji Narodowej w młodszych grupach wiekowych.
- XV Jesienne Biegi Przełajowe w Osuchowie.
- Spotkanie zapoznawcze w ramach programu „Formy podstawowe”.
- Program "Formy podstawowe" realizowany we współpracy z Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie
- Międzypowiatowe Igrzyska Powiatu Żyrardowskiego piłki nożnej chłopców.
- Orientarium, historia filmu i magia Piotrkowskiej.
- Wycieczka do Mandorii.
- Listopad
- Sukcesy naszych uczniów w Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Jak z obrazów. Moja wizja wielkiego dzieła malarskiego”.
- „MAKLAK” łączy pokolenia.
- Klub Pirania działający w naszej szkole.
- Projekt English Special Days.
- Powiatowy konkurs plastyczny "Bajeczna bombka"
- Warsztaty szklarskie klasy 5d
- Katya Buchatska i jej karty z emocjami - spotkanie w ramach programu Formy Podstawowe.
- 104 lata wolności.
- Grudzień
- Wycieczka naszych ukraińskich uczniów do Warszawy.
- Przedświąteczny turniej w zbijaka klas 4.
- Świąteczna dekoracja last minute tworzona na lekcjach plastyki.
- Ogólnopolski Próbny Egzamin Ósmoklasisty z Operonem.
- Gala sportu Powiatu Żyrardowskiego.
- Niezwykłe spotkanie z Kacprem "Kacpra" Lachowiczem.
- Zaczarowane bombki.
- Luty
- Marzec
- Wielkanocne warsztaty.
- Projekt z języka angielskiego.
- Wycieczka do Centrum Nauki Kopernik klasy 5c i 5d.
- Poznaj, zrozum, nie oceniaj! Dzień osób z Zespołem Downa mszczonowskiej podstawówce.
- Podsumowanie Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego „Strażak chroni las – wszyscy dbamy o klimat”.
- Podsumowanie powiatowego konkursu plastycznego "Ptaki cudaki"
- Wojewódzki konkurs plastyczno-fotograficzny "Ilustracja do wybranego utworu Marii Konopnickiej".
- Powiatowy konkurs plastyczny na "Eko - pisankę".
- Kwiecień
- Maj
- Czerwiec
- Czas rozwinąć skrzydła - pożegnanie klas 8
- Piknik integracyjny klasy 4b i 4c.
- „Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek” – przedstawienie teatralne.
- Sukcesy uczniów naszej szkoły w dwóch konkursach powiatowych.
- Dzień Dziecka z Fundacją Ochrony Klimatu - PROZON
- Dzień Bezpieczeństwa w Szkole Podstawowej w Mszczonowie.
- Talent i praca idą w jednej parze – sukcesy Patrycji Kośnik, uczennicy kl. 4b.
- Opieka stomatologiczna
- Ocenianie
- KONKURSY
- Konkursy szkolne 2021/22
- Konkursy szkolne 2020/21
- ,,Wiosna tuż tuż – co na łące mieszka i nad stawem kumka,, - konkurs plastyczny organizowany przez Mszczonowski Ośrodek Kultury
- Ogólnopolski konkurs plastyczny – Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy.
- Mój mózg: jestem, myślę, czuję - konkurs plastyczny
- Mój ulubiony polski sportowiec 2020 roku - konkurs plastyczny
- Ogólnopolski konkurs plastyczny "Odbicie duszy, zwierciadło serca - baśniowy portret w ramie zamknięty"
- Powiatowy konkurs fotograficzny "Zwierzęta wokół nas"
- Przedmiotowe konkursy województwa mazowieckiego dla klas IV-VIII
- Z życia szkoły 2022/23
- Kontakt
- Projekt "Laptop dla ucznia"
Menu
- Sierpień
- Czerwiec
- Maj
- Kwiecień
- Marzec
- luty
- Styczeń
- Grudzień
- Listopad
- Październik
-
Wrzesień
- Nagroda w ogólnopolskim konkursie #OSEWyzwanie
- Małe Grand Prix Gminy Mszczonów w lekkoatletyce.
- Co wisi w powietrzu?
- Próbna ewakuacja
- Odpust w Parafii Św. Ojca Pio
- Wycieczka klas 2 i 3 do Centrum Nauki Kopernik w ramach projektu unijnego
- Dzień Kropki
- Wycieczka do Rogowa realizowana w ramach projektu ”Pytaj, badaj, wnioskuj, działaj”
- Święto Pieczonego Ziemniaka
- Kulturalne przedpołudnie w Radziejowicach
- Mamy kolejne odpowiedzi!!!
- Pamięć o bohaterach
- Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020
Dane kontaktowe
Szkoła Podstawowa im. J. A. Maklakiewicza
Dane teleadresowe
ul. Warszawska 27, 96-320 Mszczonów
Dyrektor
Anna Rusinowska
Dane kontaktowe
- tel./faks +48 (46) 857 22 10 (główny sekretariat)
- tel. +48 (46) 857 12 32 (wicedyrektorzy)
- e-mail: sp@mszczonow.pl
Małe Grand Prix Gminy Mszczonów w lekkoatletyce.
Małe Grand Prix Gminy Mszczonów w Lekkoatletyce
27 września uczniowie klas I - III naszej szkoły brali udział w zawodach sportowych w Osuchowie - Małe Grand Prix Gminy Mszczonów w Lekkoatletyce. Startowali w kilku konkurencjach: biegi na 50m, biegi na 300m, sztafeta 4x100m, skok w dal z miejsca oraz rzut piłeczką tenisową - wszystko z podziałem na grupy wiekowe oraz płeć - oddzielnie dziewczynki i chłopcy. Pogoda dopisała a mali sportowcy dzielnie walczyli. Wysiłek i sportowy duch się opłaciły, bo mszczonowianie wrócili do szkoły z pucharem za zajęcie I miejsca w klasyfikacji drużynowej szkół podstawowych i medalami za indywidualne konkurencje. Cała drużyna po powrocie wraz z opiekunami odwiedziła panią dyrektor Annę Rusinowską, aby pochwalić się swoimi nagrodami i opowiedzieć wrażenia. Pani Dyrektor serdecznie pogratulowała zwycięstwa.
Poniżej zamieszczamy listę zwycięzców w poszczególnych konkurencjach;
SKOK W DAL Z MIEJSCA
klasy I chłopcy: Alan Szczepański - 1 miejsce
Miłosz Dudek - 2 miejsce
klasy I dziewczęta: Róża Biedrzycka - 2 miejsce
klasy II dziewczęta: Weronika Muszyńska - 1 miejsce
Lena Szymańska - 2 miejsce
klasy II chłopcy: Szymon Bernaciak - 1 miejsce
Filip Orzechowski - 2 miejsce
klasy III dziewczęta: Klaudia Gołębiewska - 1 miejsce
Aleksandra Socha - 2 miejsce
klasy III chłopcy: Sebastian Orzechowski - 1 miejsce
Dominik Nowakowski - 2 miejsce
RZUT PIŁECZKĄ TENISOWĄ
klasy I dziewczęta: Lena Błażejczyk - 1 miejsce
klasy I chłopcy: Kacper Chełmiński - 2 miejsce
Ignacy Zieliński - 3 miejsce
klasy II dziewczeta: Amelia Romanowska - 2 miejsce
Natalia Chiilińska - 3 miejsce
klasy II chłopcy : Kordian Borys - 1 miejsce
Alex Suchocki - 2 miejsce
klasy III dziewczęta: Antonina Strzelecka - 1 miejsce
klasy III chłopcy: Antoni Walczak - 2 miejsce
Nikodem Folc - 3 miejsce
BIEG NA 50M
klasy I dziewczęta: Róża Biedrzycka - 2 miejsce
Patrycja Strzelecka - 3 miejsce
klasy I chłopcy: Szymon Wacyk - 1 miejsce
Jan Kaczorowski - 2 miejsce
klasy II dziewczęta: Weronika Muszyńska - 1 miejsce
Amelia Romanowska - 2 miejsce
klasy II chłopcy: Mikołaj Kłos - 1 miejsce
Filip Orzechowski - 2 miejsce
klasy III dziewczęta: Weronika Błażejewska - 1 miejsce
Aleksandra Socha - 2 miejsce
klasy III chłopcy: Kacper Skazowski - 1 miejsce
Karol Wisławski -2 miejsce
BIEG NA 300M
klasy I dziewczęta: Julia Sokołowska - 2 miejsce
Anna Jankowska - 3 miejsce
klasy I chłopcy: Michał Przerwa 2 miejsce
Ksawery Michalak - 3 miejsce
klasy II dziewczęta: Lena Szymańska - 1 miejsce
Natalia Chilińska - 3 miejsce
klasy II chłopcy: Mikołaj Kłos i Szymon Bernaciak - 1 miejsce
Filip Marcyjanik - 3 miejsce
klasy III chłopcy: Krzysztof Skalski - 1 miejsce
Antoni Walczak - 2 miejsce
klasy III dziewczęta: Klaudia Gołębiewska - 1 miejsce
Zofia Stusińska - 3 miejsce
SZTAFETA 4X100M - zespołowo 2 miejsce
skład: Lena Szymańska - klasa II
Julian Święconek - klasa III
Alicja Bernaciak - klasa I
Marcel Bednarz - klasa I
Wszystkim uczniom, którzy dzielnie reprezentowali naszą szkołę w zawodach sportowych i wspólnymi siłami przyczynili się do zwycięstwa serdecznie gratulujemy i niecierpliwie czekamy na kolejne sportowe spotkanie w Osuchowie - tym razem już na wiosnę.