Menu

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa
im. J. A. Maklakiewicza
ul. Warszawska 27
96-320 Mszczonów
 
tel./faks  (46) 857-22-10
(główny sekretariat)
 
Dyrektor Anna Rusinowska
 
tel. (46) 857-12-32
(wicedyrektorzy)
 
e-mail: sp@mszczonow.pl

 

Organizacja rozpoczęcia roku szkolnego 2022/23

ORGANIZACJA ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2022/23

W SZKOLE PODSTAWOWEJ W MSZCZONOWIE

 

Dnia 01.09.2022 r.( czwartek) uczniowie:

 

klas I i oddziału przygotowawczego dla uczniów z Ukrainy z kl.I-III o godz. 10.00  w hali sportowej
( wejście C)
 
rozpoczną rok szkolny  spotkaniem z dyrektorem, wicedyrektorami i  wychowawcami.  

Wychowawcy, będą mieli  tabliczki informacyjne z nazwą klasy,

po rozpoczęciu roku zaproszą dzieci i rodziców dzieci   na spotkania w salach lekcyjnych.

W tym dniu odbędzie się również pasowanie uczniów klas pierwszych na uczniów naszej szkoły.

 

KLASY PIERWSZE

klasa I a (wychowawca - Wioletta Dąbrowska) – sala A113

klasa I b (wychowawca - Małgorzata Gardzińska/ Agata Lesiak – nauczyciel współorganizujący) – sala A119

klasa I c (wychowawca -  Małgorzata Zgórzak) – sala A114

klasa I d (wychowawca - Małgorzata Skoneczna) – sala B126

 

oddział przygotowawczy dla uczniów z Ukrainy ( kl.I-III) – wychowawca – Magdalena Krawczyk/ Ludmiła Dobraczyńska – asystent znający język ukraiński – sala A111

 

klas II -VIII  o godz. 9.30 na Orliku rozpoczną rok szkolny  spotkaniem z dyrektorem, wicedyrektorami, wychowawcami i nauczycielami.  

Wychowawcy, będą mieli  tabliczki informacyjne z nazwą klasy,

po rozpoczęciu roku zaproszą dzieci i rodziców dzieci młodszych na spotkania w salach lekcyjnych.

 

KLASY DRUGIE

 klasa II a (wychowawca - Małgorzata Witecka) – sala B020

klasa II b (wychowawca  - Barbara Oracz) – sala B022

klasa II c (wychowawca - Małgorzata Malowaniec) – sala B023

klasa II d (wychowawca - Jolanta Urbaniak/ Katarzyna Ciszewska– nauczyciel współorganizujący) – sala A016

klasa II e (wychowawca - Ewa Skoneczna) - sala A117

 

KLASY TRZECIE

 klasa III a (wychowawca - Balbina Pawłowska/ Daria Walendzik – nauczyciel współorganizujący) – sala A118

klasa III b (wychowawca - Beata Kozińska) – sala B021

klasa III c (wychowawca - Dorota Węgrowska) – sala A012

klasa III d (wychowawca - Danuta Piątkowska) – sala A015

 

KLASY CZWARTE

 klasa IV a (wychowawca  - Ida Gontarz) – sala B128

klasa IV b (wychowawca - Małgorzata Sokołowska) – sala B125

klasa IV c (wychowawca - Barbara Pieczura / Maryla Wrocławska – pomoc nauczyciela) – sala B124

klasa IV d (wychowawca - Monika Oskiera/  Agnieszka Niewiadomska i Jolanta Zielonka – nauczyciele współorganizujący ) – sala B127

klasa IV e (wychowawca  - Emilia Mirocha/ Sylwia Malinowska – nauczyciel współorganizujący) – sala A210

 

KLASY PIĄTE

  klasa V a (wychowawca - Paulina Madej-Strzałkowska) – sala G150

klasa V b (wychowawca  - Katarzyna Łapińska) – sala A011

klasa V c (wychowawca - Paweł Promowicz / Agnieszka Osial – pomoc nauczyciela) – sala G153

klasa V d (wychowawca - Magdalena Kurzepa) – sala G244

klasa V e (wychowawca  -Dorota Olborska) – sala G140

klasa V f  (wychowawca  - Marta Krzemińska/Natalija Gryz - pomoc nauczyciela) – sala B120

 

KLASY SZÓSTE

klasa VI a (wychowawca – Beata Pietrzyk/ Agata Wiśniewska – nauczyciel współorganizujący) – sala G040

klasa VI b (wychowawca  - Lidia Figat) – sala G041

klasa VI c (wychowawca – Oleksandra Hucul) – sala G242

klasa VI d (wychowawca - Aleksandra Badowska/ Marta Krzemińska-nauczyciel współorganizujący) – sala G042

 

KLASY SIÓDME

klasa VII a (wychowawca – Beata Szustkiewicz) – sala G142

klasa VII b (wychowawca  - Małgorzata Jakubiak/ Anna Penczonek – nauczyciel wspołorganizujący) – sala G141

klasa VII c (wychowawca/nauczyciel współorganizujący – Urszula Błońska) – sala G145

klasa VII d (wychowawca – Agata Wiśniewska) – sala B120

  

KLASY ÓSME

klasa VIII a (wychowawca – Iwona Lipińska) – sala G147

klasa VIII b (wychowawca  - Monika Chałek) – sala G148

klasa VIII c ( Jarosław Sawicki) – sala G151

klasa VIII d (wychowawca – Karolina Michalczyk) – sala G240

klasa VIII e (wychowawca  - Gabriela Czarnecka) – sala G241

klasa VIII f  (wychowawca  - Janina Woźniak / Magdalena Dobrzyńska i Jolanta Zielonka – nauczyciele współorganizujący) – sala G143

 klasa VIII g  (wychowawca  - Agnieszka Niewiadomska) – sala G152

 

Klasy I-IV oraz oddział przygotowawczy uczy się w budynkach, do których prowadzi wejście A;

uczniowie starsi z klas V-VIII wchodzą do szkoły  wejściem B.

 

Do miłego zobaczenia

Anna Rusinowska - dyrektor szkoły

 

Mszczonów, dnia 25 sierpnia 2022 r.

Odnośniki

Informacje kontaktowe

Chmura tagów