Gala Sportu Powiatu Żyrardowskiego.

8 grudnia odbyła się Gala Sportu Powiatu Żyrardowskiego, na której nie mogło oczywiście zabraknąć sportowców z naszej szkoły. Pomimo natłoku obowiązków nasi uczniowie nie zwalniają tempa, przeciwnie wkładają w sport wiele serca i pasji.

Podsumowanie.

W klasyfikacji ogólnej brało udział 21 szkół z Powiatu Żyrardowskiego.
Nasza Szkoła w klasyfikacji Dzieci i Młodzieży za rok szkolny 2021/22 zajęła drugie miejsce. Za największy sukces naszych sportowców możemy uznać przede wszystkim finał w Mazowieckich biegach: Zosi Kaczorowskiej, Martyny Nowakowskiej i naszego już absolwenta – Szymona Wojtczaka. Na szczeblu wojewódzkim zaprezentowały szkołę również piłkarki. Nie zabrakło także sukcesów naszych koszykarek, które zostały nagrodzone brązowym medalem na zawodach międzypowiatowych.

Na gali sportowcy otrzymali drobne upominki, szkoła zaś otrzymała nagrodę pieniężną w wysokości 1400 zł na zakup sprzętu sportowego.
Nagrody zostały wręczone przez Luizę Złotkowską, zdobywczynię srebrnego medalu na Igrzyskach w Soczi oraz dwukrotny, złoty medalista Igrzysk – Tomasz Majewski.

Dziękujemy naszym sportowcom za wielkie zaangażowanie. Jednocześnie życzymy im spełnienia marzeń, wielu sukcesów i medali.