Menu

SKO wita pierwszaków.

SKO odwiedziło pierwszaków.

W październiku klasy pierwsze w Szkole Podstawowej w Mszczonowie gościły panią dyrektor oddziału Banku PKO BP - Kingę Sobczak. Z tej okazji uczniowie otrzymali Oświadczenia - deklaracje przystąpienia do SKO (Szkolnej Kasy Oszczędności). Dzieci zabrały te dokumenty do domu, a ci, którzy chcieli przystąpić do SKO, musieli przynieść wypełnione przez rodziców oświadczenie i oddać je opiekunom SKO, Barbarze Oracz lub Małgorzacie Malowaniec.

Spotkanie z panią dyrektor Banku PKO BP.

Spotkania z panią dyrektor odbyły się w pięciu klasach pierwszych, a wszyscy uczniowie otrzymali oświadczenia. Uczniowie mogli też poznać  urocze maskotki SKO: żyrafę Lokatkę i pancernika Hatetepesa, które opowiadały o działalności SKO w szkole, oszczędzaniu, konkursach, zabawach na blogu SKO i wielu niespodziankach , które co roku przygotowywane są dla SKOwiczów.

Upominki dla pierwszaków.

Na pierwszaków czekały także upominki SKOwe - bloki i ołówki. Pani dyrektor nie tylko wręczała prezenty, ale także opowiedziała dzieciom, czym jest SKO i dlaczego warto założyć konto oszczędnościowe. Przypomniała, że takie konta mają korzystne oprocentowanie i zachęcała najmłodszych do oszczędzania.

Wizyta pani Kingi Sobczak i SKO była nie tylko okazją do poznania finansowych tajemnic, ale także do radosnego przywitania pierwszaków w szkolnej społeczności. Dziękujemy za wizytę i życzymy wszystkim uczniom udanego startu w Szkolnej Kasie Oszczędności!

  • Otwórz zdjęcie - Zdjęcie grupowe pierwszaków z dyrektor Banku PKO
  • Otwórz zdjęcie - Żyrafa Lotka i pancernik Hatetepes odwiedzają pierwszoklasistów.
  • Otwórz zdjęcie - Dyrektor Banku PKO BP wraz z żyrafą Lotką i pancernikiem Hatetepesem
  • Otwórz zdjęcie - Dyrektor Banku rozdaje deklaracje przystąpienia do SKO
  • Otwórz zdjęcie - Dyrektor Banku PKO BP zostawia upominki dla pierwszaków.

Odnośniki

Informacje kontaktowe

Chmura tagów