Menu

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa im. J. A. Maklakiewicza

Dane teleadresowe

ul. Warszawska 27, 96-320 Mszczonów

Dyrektor

Anna Rusinowska

Dane kontaktowe

  • tel./faks +48 (46) 857 22 10 (główny sekretariat)
  • tel. +48 (46) 857 12 32 (wicedyrektorzy)
  • e-mail: sp@mszczonow.pl

Kursy organizowane przez Soward Smart Kids Academy

Szanowni Państwo!  

 

Zapraszamy na dwa nowy kursy pozalekcyjne, które odbędą się w SP w Mszczonowie organizowane przez Soward Smart Kids Academy!

 

Kurs Brainy Abacus to międzynarodowy program szybkiego liczenia dla dzieci od 4 roku życia, który jest prawdziwy trening mózgu! Dzięki nim, dzieci ćwiczą pamięć, wizualizację, mają lepszą koncentrację, i zdobywają pewności siebie bo lepiej się czują na zajęciach szkolnych. Zajęcia odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu (w zależności od wieku) w sumie 120 min w tygodniu.  Dzieci również otrzymują dostęp do aplikacją z którą ćwiczą.. Koszt to 350 zł miesięcznie.

 

Soward Skills to kurs umiejętności życiowych, które są kluczowe dla szczęśliwego i skutecznego życia dziecka w zmieniającym się świecie. Podczas kurs dziecko sie dowie jak radzić sobie ze stresem, panować nad emocjami, wyciągać wnioski z błędów i porażek, staje się pewniejsze siebie, nauczy się odpowiedzialność i szacunek dla pieniądza między jeszcze wiele innymi wspaniałymi tematami znany jako LIFE SKILLS. Zajęcia są raz w tygodniu po 90 minut. Koszt to 300 zł miesięcznie.

 

Można już z Pani Dorothy Porawski się skontaktować telefonicznie (500 090 098), mailowo (dorothy.porawski@soward.eu) w kwestiach zapisów i lekcji pokazowej.  Również jest więcej informacji na stronie https://smartkids.soward.eu/.  

 

Pozdrawiam serdecznie!

Dorothy Porawski

Ulotka Soward Smart Kids Academy

Odnośniki

Informacje kontaktowe

Chmura tagów