Menu

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa im. J. A. Maklakiewicza

Dane teleadresowe

ul. Warszawska 27, 96-320 Mszczonów

Dyrektor

Anna Rusinowska

Dane kontaktowe

  • tel./faks +48 (46) 857 22 10 (główny sekretariat)
  • tel. +48 (46) 857 12 32 (wicedyrektorzy)
  • e-mail: sp@mszczonow.pl

Projekt "Laptop dla ucznia"

Projekt "Laptop dla ucznia"

Materiały informacyjne.

Szanowni Państwo,
trwa realizacja programu Ministerstwa Cyfryzacji „Laptop dla ucznia”, w ramach którego każdy czwartoklasista otrzyma bezpłatnie laptop – sprzęt do codziennego użytku i edukacji,

Wchodzą naprzeciw pojawiającym się pytaniom związanym z realizacją programu – przesyłamy materiały, które – mamy nadzieję – odpowiedzą na większość pytań.

Jeśli chcesz pobrać cały pakiet materiałów, kliknij TUTAJ

W pakiecie znajdują się:

a)   Wzór umowy przekazania na własność komputera przenośnego typu laptop

b)   Wzór umowy użyczenia komputera przenośnego typu laptop

c)    Wzór protokołu przekazania na własność/użyczenia laptopa

Q&A – Odpowiedzi na pytania rodziców.

To obszerny materiał, w którym rodzice czwartoklasistów znajdą szczegółowe odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące realizacji programu „Laptop dla ucznia”. Podobnie jak w przypadku ulotki informacyjnej  zarekomendowaliśmy przekazanie tego materiału zainteresowanym rodzicom w trakcie spotkań, mailowo lub za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

Przypominamy, że działa już portal https://laptopdlaucznia.gov.pl/, na którym wszyscy zainteresowani znajdą nie tylko informacje na temat programu „Laptop dla ucznia”, ale także m.in. materiały edukacyjne oraz listę darmowego oprogramowania do wykorzystania na laptopach.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań – jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu: laptopdlaucznia@nask.pl

Informacje dotyczące konfigurowania laptopa.

Udostępnione są na stronie: https://laptopdlaucznia.gov.pl/centrum-infromacji zakładka „kwestie techniczne”, a następnie należy wybrać po lewej stronie odpowiedni medal laptopa, który dziecko otrzymało.

Zespół programu „Laptop dla ucznia”.

Odnośniki

Informacje kontaktowe

Chmura tagów