Menu

Zaczarowane bombki.

Rozstrzygnięcie konkursu powiatowego „Bajeczna Bombka” – etap szkolny.

W grudniu ponad 80 uczniów naszej szkoły wzięło udział w etapie szkolnym konkursu „Bajeczna Bombka” organizowanym pod patronatem Starosty Powiatu Żyrardowskiego. Zgłoszone przez uczniów prace zostały wykonane w różnych technikach, co też sprawiło że wybór tych najpiękniejszych był bardzo trudny. Dokonując wyboru komisja brała pod uwagę przede wszystkim oryginalność bombki oraz samodzielność jej wykonania. Komisja w składzie: dyrektor Anna Rusinowska, Aneta Dropińska, Małgorzata Skoneczna oraz Daria Walendzik wybrały bombki stworzone przez: Lenę Palarczyk z kl. 1d, Julię Sokołowską z kl. 4c, Weronikę Lipińską z kl. 4e, Małgorzatę Glezner z kl. 5b, Gabriela Zawadzkiego z kl. 6c oraz Antoninę Banasiewicz z kl. 8e. Prace te wzięły udział w 2 etapie konkursu na szczeblu powiatowym.

Sukces naszej uczennicy na etapie powiatowym.

20 grudnia 2022 roku, nasza uczennica - Julia Sokołowska zawiesiła swoją bombkę na choince w gabinecie Starosty Powiatu Żyrardowskiego oraz otrzymała z jego rąk nagrodę zajmując drugie miejsce w kategorii wiekowej kl. 4-8. Bombki wszystkich uczestników przyozdobiły choinkę w siedzibie Starosty i cieszyły oczy pracowników oraz odwiedzających interesantów.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za tak liczny udział. Cieszymy się, że nasi uczniowie są tak bardzo kreatywni i pełni pasji. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

M. Sokołowska

  • Otwórz zdjęcie - dziewczynka stojąca na tle choinki, na której wiszą bombki wykonane przez uczestników konkursu.
  • Otwórz zdjęcie - Wszyscy nagrodzeni uczniowie stojący wraz ze Starostą przy choince.

Odnośniki

Informacje kontaktowe

Chmura tagów