Menu

Otwarty Turniej Tańca CHEERLEADERS o Puchar Burmistrza Mszczonowa

16 listopada 2019 roku odbył się Otwarty Turniej Tańca CHEERLEADERS o Puchar Burmistrza Mszczonowa z cyklu Grand Prix Polski. Była to wspaniała uroczystość ogólnopolska. Mszczonów gościł zawodniczki z Krakowa, Gdańska, Garwolina, Łochowa, Grodziska Mazowieckiego i wielu innych miast i miasteczek naszego kraju. Ponad 300 zawodniczek.
Dlatego aby tak duża impreza mogła przebiegać według ustalonego wcześniej porządku, musiał nad nią czuwać sztab osób. Nie zabrakło wśród nich naszych WOLONTARIUSZY. Ponad 60 uczniów klas V – VIII czuwało nad prawidłowym przebiegiem turnieju. Już dzień przed zawodami pomagali w pompowaniu balonów, rozstawianiu stołów i krzeseł dla gości, przenoszeniu wody, owoców itp.  W dzień turnieju już od 8 rano witali przybyłych zawodników. Każdy miał jakieś zadanie, pomoc przy odnalezieniu szatni poszczególnych zespołów, rozniesienie poczęstunku do klas, dbanie o porządek na korytarzach, zamiatanie parkietu w czasie przerw technicznych czy choćby wskazanie drogi. Wszyscy wolontariusze byli rozpoznawalni dzięki jednakowym koszulkom otrzymanym od organizatora  imprezy. W porze obiadowej zjedli zupę pomidorową aby nabrać nieco siły.
Wolontariusze spisali się wspaniale. Ostatnich jeszcze można było zobaczyć przy pracy już po zakończeniu turnieju. To był długi pracowity dzień, ale dzięki pracy naszych Wolontariuszy, był bezpieczny, radosny i bez niemiłych niespodzianek. Dziękujemy uczniom Szkoły Podstawowej im Jana Adama Maklakiewicza w Mszczonowie za udział w tym przedsięwzięciu .

  • turniej4- grupa wolontariuszy
  • turniej3- wolontariuszka z tancerką
  • turniej1- stojąca wolontariuszka
  • turniej2- stojący wolontariusz

Odnośniki

Informacje kontaktowe

Chmura tagów