Menu

Rotujące aktualności w nagłówku strony

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa
im. J. A. Maklakiewicza
ul. Warszawska 27
96-320 Mszczonów
 
tel./faks  (46) 857-22-10
(główny sekretariat)
 
Dyrektor Anna Rusinowska
 
tel. (46) 857-12-32
(wicedyrektorzy)
 
e-mail: sp@mszczonow.pl

 

Aktualności

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • -

  Świąteczne kolędowanie

  2019.12.20

  Jedną z wielu tradycji Świąt Bożego Narodzenia w naszej szkole są jasełka przygotowywane co roku przez uczniów na poziomie poszczególnych klas. W tym roku katechetki: p. Edyta Fedorowicz i p. Anna Matyjas postanowiły nieco odstąpić od tradycji i korzystając z pomocy wychowawców przygotowały wspólne kolędowanie.
  Cała „młodsza” społeczność naszej szkoły spotkała się w odświętnie przygotowanej sali gimnastycznej, by wysłuchać kolęd i pastorałek wykonanych przez kolegów i koleżanki z poszczególnych klas. Każda klasa zaprezentowała wybraną przez siebie kolędę...

 • -

  Wigilie klasowe

  2019.12.20

  Wigilijne spotkania w salach, dzielenie się opłatkiem, składanie sobie życzeń, spotkania z Mikołajem, śpiewanie kolęd.... Tak wyglądał piątkowy dzień 20 grudnia w naszej szkole.
  Wiele klas przyłączyło się do akcji - Wigilia bez plastiku. Uczniowie przynieśli własne talerzyki i kubeczki...

 • -

  Świąteczne przedstawienie „Najpiękniejsza choinka”

  2019.12.19

  17 grudnia 2019 r. w MOK odbyło się spotkanie młodzieży ze Stowarzyszenia ”Uśmiech Dziecka” z mieszkańcami Mszczonowa, w które jak co roku włączyli się uczniowie Szkoły Podstawowej w Mszczonowie.
  Pierwszym punktem programu było przedstawienie „Najpiękniejsza choinka”, które przygotowały Małgorzata Jakubiak i Beata Szustkiewicz.
  W spektaklu wzięli udział podopieczni stowarzyszenia oraz uczniowie i wolontariusze...

 • -

  Kartki świąteczne z diodami

  2019.12.18

  Wysyłanie świątecznych życzeń jest miłą tradycją, którą warto kultywować. Nie trzeba o tym przekonywać młodych programistów ze Szkoły Podstawowej w Mszczonowie
  We współczesnym czasie coraz mniej ludzi pisze kartki, pocztówki i listy. Ta forma zostaje zastępowana przez smsy, maile, życzenia facebookowe. Nowe technologie zepchnęły na boczny tor wysyłanie świątecznych kartek.
  Grupa uczniów, która lubi nowe technologie i rozwijają swoje zainteresowania...

 • -

  2019.12.17

  W dniu 17 grudnia 2019 r. naszą szkołę odwiedzili niezwykli goście – cztery drapieżne ptaki: Gucio, Frugo, Grand i Harry.
  Gucio to sowa płomykówka, Frugo jest puchaczem bengalskim, Grand – sokołem rarogiem, a Harry – jastrzębiem. Ptaki przyjechały z opiekunami – państwem Grzegorzem i Anną Laskowskimi, którzy są znanymi hodowcami ptaków drapieżnych. Zajmują się płoszeniem ptaków (np. gawronów) metodą sokolniczą, a także pokazami dla dzieci. Ich podopieczni występują...

Stronicowanie

Kontakt

Stopka