Menu

Za ciepło Waszych rąk... Dzień Babci i Dziadka.

W piątek 24 stycznia w sali kinowo-widowiskowej Mszczonowskiego Ośrodka Kultury odbyła się impreza z okazji Dnia Babci i Dziadka zorganizowana przez uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Adama Maklakiewicza w Mszczonowie pod kierunkiem opiekuna grupy - Ewy Pawłowskiej, w ramach projektu edukacyjnego zatytułowanego "Za ciepło Waszych rąk... Dzień Babci i Dziadka".  Na uroczystość przybyli zaproszeni goście, czyli babcie i dziadkowie uczniów klas IV- VI wraz ze swymi wnukami.

Występujące dzieci przygotowały dla nich specjalny program artystyczny. W pierwszej części programu recytowały wiersze i śpiewały piosenki, a w drugiej uczniowie z koła teatralnego "Pinokio" wystawili humorystyczne przedstawienie w formie kabaretowej. Niejednej babci i dziadkowi łezka zakręciła się w oku - jednym ze wzruszenia, a innym ze śmiechu.

Nie zabrakło też ciepłych życzeń skierowanych do honorowych gości. Dzieci poprzez wiersze i piosenki mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, jak ważną rolę odgrywają w ich życiu i choć w części podziękować im za trud włożony w wychowanie młodego człowieka. Wspaniała publiczność gromko oklaskiwała swoje wnuki, bo wszyscy pięknie recytowali, śpiewali wesołe piosenki oraz prezentowali swoje talenty aktorskie w przedstawieniu.

Na zakończenie zaproszeni goście i młodzi artyści poczęstowali się cukierkami. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Szczęśliwe, uśmiechnięte  twarze kochanych babć i dziadków pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i chwile wspólnie spędzone z wnukami.

Dziękujemy wszystkim  Babciom i Dziadkom oraz ich wnukom za przybycie na uroczystość i jeszcze raz życzymy samych wspaniałych chwil, pozbawionych trosk i kłopotów.

Ewa Pawłowska

           

  • Za ciepło Waszych rąk. Dzień babci i dziadka 2020r.
  • Za ciepło Waszych rąk. Dzień babci i dziadka 2020r.1
  • Za ciepło Waszych rąk. Dzień babci i dziadka 2020r.2
  • Za ciepło Waszych rąk. Dzień babci i dziadka 2020r.3
  • Za ciepło Waszych rąk. Dzień babci i dziadka 2020r.4
  • Za ciepło Waszych rąk. Dzień babci i dziadka 2020r.6
  • Za ciepło Waszych rąk. Dzień babci i dziadka 2020r.7
  • Za ciepło Waszych rąk. Dzień babci i dziadka 2020r.5
  • Za ciepło Waszych rąk. Dzień babci i dziadka 2020r.8

Odnośniki

Informacje kontaktowe

Chmura tagów