Menu

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa
im. J. A. Maklakiewicza
ul. Warszawska 27
96-320 Mszczonów
 
tel./faks  (46) 857-22-10
(główny sekretariat)
 
Dyrektor Anna Rusinowska
 
tel. (46) 857-12-32
(wicedyrektorzy)
 
e-mail: sp@mszczonow.pl

 

Nawigacja

Październik miesiącem bibliotek szkolnych

PAŹDZIERNIK  MIESIĄCEM  BIBLIOTEK  SZKOLNYCHhttp://2.bp.blogspot.com/-8bqi6iegGgA/Uj9hFMqm2mI/AAAAAAAACsI/8Wlfyu0bKK0/s1600/ludek.jpghttp://2.bp.blogspot.com/-8bqi6iegGgA/Uj9hFMqm2mI/AAAAAAAACsI/8Wlfyu0bKK0/s1600/ludek.jpghttp://2.bp.blogspot.com/-8bqi6iegGgA/Uj9hFMqm2mI/AAAAAAAACsI/8Wlfyu0bKK0/s1600/ludek.jpg

W każdy poniedziałek, by uczcić święto bibliotek na dużej przerwie organizowane były konkursy dla uczniów klas młodszych i starszych. Nad ułożeniem zadań,  przebiegiem konkursów, sprawdzeniem prac - czuwała pani Elżbieta Grzybowska. Dzieci i młodzież za prawidłowo wykonane polecenie wykonane w jak najkrótszym czasie otrzymywali słodkie nagrody.

http://www.tapeciarnia.pl/tapety/normalne/183997_kobieta_jesien_park_liscie_trawa_ksiazka.jpgW pierwszy poniedziałek października –   
           słodkie nagrody otrzymali:

                         z klas II – III:

1 miejsce – Skalski Krzysztof                       IId
2 miejsce – Kuźniewska   Maja                    IId
3 miejsce – Niedźwiadek Zofia                     IIc

                      z klas starszych:

1 miejsce – Kosiński  Aleksander             VIa

W drugi poniedziałek października –          
           słodkie nagrody otrzymali:

                         z klas II – III:

1 miejsce – Dębowska       Amelia                  IIIa
2 miejsce – Laskowski Michał                        IIIa
3 miejsce – Markus Nadia                              IIIa

W trzeci poniedziałek października –                                         W ostatni poniedziałek października      
           słodkie nagrody otrzymali:                                                                  słodkie nagrody otrzymali:

                         z klas II – III:                                                                                           z klas II – III:

1 miejsce – Kaczorowska Zofia                    IIIc                        1 miejsce – Laskowski Michał                    IIIa
2 miejsce – Dębowska Amelia                      IIIa                        2 miejsce – Sobol Dorian                             IIIa
3 miejsce – Laskowski Michał                      IIIa                        3 miejsce – Dziża Patrycja                          IIIa

                      z klas starszych:                                                                                         z klas starszych:

1 miejsce – Kubis Agata                                 VIa                        1 miejsce – Dobrzyńska Hanna                     Vc
2 miejsce – Domańska Weronika                   VIa                         2 miejsce – Gasperowicz Maja                     Vc
3 miejsce – Buczek Kinga                               VIa

Kontakt

Stopka