Menu

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa im. J. A. Maklakiewicza

Dane teleadresowe

ul. Warszawska 27, 96-320 Mszczonów

Dyrektor

Anna Rusinowska

Dane kontaktowe

  • tel./faks +48 (46) 857 22 10 (główny sekretariat)
  • tel. +48 (46) 857 12 32 (wicedyrektorzy)
  • e-mail: sp@mszczonow.pl

Nasza Złota "dziesiątka"

Zakończenie roku szkolnego 2019/20 , które odbyło się 26 czerwca 2020r. przebiegało w zmienionej, bezpiecznej formie. Uczniowie mogli spotkać się tylko z wychowawcami, odebrać świadectwa i wyróżnienia. Klasy VIII, które zakończyły edukację w szkole podstawowej, pożegnali nauczyciele, wykonując dwa utwory napisane specjalnie dla nich na tę okazję.

Na uroczystych akademiach nie mogliśmy zaprosić  najzdolniejszych i najpracowitszych do odebrania nagród i wyróżnień, stąd  w takiej formie chcemy im pogratulować.

Naszą listę zatytułowaliśmy Złota dziesiątka, ale umieściliśmy na niej  wszystkich uczniów i uczennice, którzy uzyskali średnią 5,00 i więcej ( wszyscy oni otrzymają stypendia za wynik w nauce).,

Najwyższa średnia  Agnieszki Nowis i Weroniki Potasiak uczennic klasy VI c to 5,75 (I msc.), Lena Dobrzyńska uczennica klasy VI a osiągnęła średnią 5,67 (II msc.),    5,64 uzyskała Zofia Kaczorowska uczennica klasy IV c (III msc). W klasach V uczniami z najwyższymi średnimi  5,50 są: Mikołaj Dąbrowski i Jakub Siatkowski, a w klasach VII – Marcelina Gadomska, Marcin Nalej i Kacper Szustkiewicz  ze średnią 5,29.

Najwyższa średnia absolwentki Gabrieli Gołyńskiej to 5,44. Kolejnymi z bardzo wysokim wynikami są Alicja Makulska i Martyna Sadowska (5,36) oraz Gabriela Zielińska ( 5,29).

Za całokształt osiągnięć sportowych tytuły „Sportowych Absolwentów” nadano: Filipowi Krakowiakowi, Natalii Piotrowskiej, Marice Świderskiej, Agacie Zdzieszyńskiej.

Wszystkim gratulujemy i życzymy udanych wakacji!

 

  • Złota dziesiątka S.P. Mszczonów

Złota "dziesiątka"

Odnośniki

Informacje kontaktowe

Chmura tagów