Menu

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa
im. J. A. Maklakiewicza
ul. Warszawska 27
96-320 Mszczonów
 
tel./faks  (46) 857-22-10
(główny sekretariat)
 
Dyrektor Anna Rusinowska
 
tel. (46) 857-12-32
(wicedyrektorzy)
 
e-mail: sp@mszczonow.pl

 

Mistrzowie 2022

W dniach 6 – 10 czerwca 2022 r. w Szkole Podstawowej w Mszczonowie odbyły się konkursy polonistyczne: Mistrz Pióra, Mistrz Ortografii i Mistrz Lektur.

Kandydaci na Mistrzów Pióra musieli napisać wypracowanie w formie przewidzianej dla danego poziomu, np. uczniowie klas szóstych pisali charakterystykę, a klas ósmych – rozprawkę. Uczestnicy konkursu Mistrz Lektur zmierzyli się z arkuszem sprawdzającym znajomość treści lektur obowiązkowych, natomiast uczniowie ubiegający się o tytuł Mistrza Ortografii pisali dyktando.

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do wzięcia udziału w naszych konkursach już za rok!

MISTRZ PIÓRA w kategorii klas 4:

MIEJSCE I - Joanna Gromek 4a, Nina Korniluk 4e

MIEJSCE II - Inez Gontarz 4a, Franciszek Deryło 4d, Szymon Bernaciak 4e

MIEJSCE III - Michał Olczak 4b

MISTRZ PIÓRA w kategorii klas 5:

MIEJSCE I - Wojciech Rydzewski 5a

MIEJSCE II - Marta Minkowska 5b

MIEJSCE III - Iga Budna 5c

MISTRZ PIÓRA w kategorii klas 6:

MIEJSCE I - Mateusz Sypulski  6d, Mykyta Trushchenko 6c

MISTRZ PIÓRA w kategorii klas 7:

MIEJSCE I - Jakub Siatkowski 7b

MIEJSCE II - Blanka Cieplak 7b

MIEJSCE III - Krzysztof Jędruszczak 7b

MISTRZ PIÓRA w kategorii klas 8:

MIEJSCE I - Kinga Klimiuk 8a

MIEJSCE II - Aleksy Malowaniec 8b

MIEJSCE III - Milena Bechcicka 8d

 

MISTRZ ORTOGRAFII w kategorii klas 4-6:

MIEJSCE I - Karolina Lipińska 5d, Nikodem Kowalski 5d

MIEJSCE II - Michał Olczak 4b

MIEJSCE III - Nina Korniluk 4e

MISTRZ ORTOGRAFII w kategorii klas 7-8:

MIEJSCE I - Milena Bechcicka 8d

MIEJSCE II - Szymon Wojtczak 8b

MIEJSCE III - Kamila Radkiewicz 7a, Julia Szczepańska 8e, Szymon Wacławek 8c

 

MISTRZ LEKTUR w kategorii klas 4:

MIEJSCE I - Lena Dąbrowska 4a, Oliwia Zdunik 4a

MIEJSCE II - Franciszek Deryło 4d, Oskar Trzaska 4b, Lena Szkop 4c

MIEJSCE III - Dominika Kuran 4b, Lena Warzyńska 4c, Weronika Muszyńska 4c

MISTRZ LEKTUR w kategorii klas 5:

MIEJSCE I - Adrian Rydzewski 5a

MIEJSCE II - Wojciech  Rydzewski 5a

MIEJSCE III - Marta Minkowska 5b

MISTRZ LEKTUR w kategorii klas 6:

MIEJSCE I - Nadia Markus 6a

MIEJSCE II - Zofia Kaczorowska 6c

MIEJSCE III - Błażej Kubiak 6c

MISTRZ LEKTUR w kategorii klas 7:

MIEJSCE I - Maja Jankowska 7d

MIEJSCE II - Bartłomiej Grzelak 7d

MIEJSCE III - Zuzanna Chuchra 7a

MISTRZ LEKTUR w kategorii klas 8:

MIEJSCE I - Olga Smulska 8b

MIEJSCE II - Hanna Dobrzyńska 8c

MIEJSCE III - Marcelina Kulicka 8a

 

 

SP Mszczonów

Odnośniki

Informacje kontaktowe