Menu

Sukcesy II półrocze

  • Uczniowie Miesiąca V 2019

SUKCESY

II PÓŁROCZE

  • Międzyszkolne Igrzyska Powiatu Żyrardowskiego w piłce siatkowej dziewcząt

I miejsce:

Zajączkowska Eliza, Szuplewska Zuzanna, Pytel Klaudia, Narożna Martyna, Gadomska Maria, Chuchra Marta, Romaszewska Kinga, Boczyńska Anna, Wieteska Aleksandra, Olczak Kinga

  • Międzyszkolne Igrzyska Powiatu Żyrardowskiego- lekkoatletyka chłopców

I miejsce: Wijatyk Karol, Kowalczyk Jakub, Przybył Jakub, Sielski Wiktor, Szymanowski Kacper, Stan Przemysław, Todorović Igor

  • Międzyszkolne Igrzyska Lekkoatletyczne Powiatu Żyrardowskiego w Osuchowie

I miejsce: Katarzyna Hanszke, Aleksandra Nowakowska, Agata Drozdowska, Agata Zdzieszyńska, Martyna Narożna, Konga Gręda, Natalia Piotrowska, Maria Gadomska, Julia Dzikołowska

  • Międzyszkolne Igrzyska Powiatu Żyrardowskiego w piłce siatkowej chłopców

III miejsce: Jakub Wijatyk, Maksym Boczyński, Jakub Wiśniewski, Jakub Przybył, Bartłomiej Szymański, Przemysław Stan, Brajan Siochna, Wiktor Sielski, Igor Todorović, Kacper Szymanowski

  • Ogólnopolski Konkurs ,,Akademia Prawa” (etap okręgowy)

I miejsce: Wieteska Aleksandra

  • Wojewódzki Konkurs Fotograficzny

Wyróżnienie: Drozdowska Agata

  • VI Gminny Konkurs z j. angielskiego ,,INCREDIBLE ENGLISH”

I miejsce: Grzejszczak Magdalena

  • Finalista etapu szkolonego Konkursu ,,Europejski Quiz Finansowy”:

Piotr Cabaj, Wiktor Józefowicz, Paulina Wieczorek, Magdalena Żukowska, Paweł Jarkiewicz, Nikolina Bednarz, Julia Czarnecka, Natalia Więckowska, Mateusz Jakubiak, Leonard Korzeniewski

  • Powiatowy konkurs recytatorski – języki obce:

I miejsce: Agnieszka Borowiec

I miejsce: Alicja Makulska

II miejsce: Gabriela Gołyńska

  • XXXIX Mały Konkurs Recytatorski

II miejsce: Tomaszewski Łukasz, Wyróżnienie:  Nalej Maciej (etap gminny)

Wyróżnienie: Tomaszewski Łukasz  (etap powiatowy)

  • XXXIX Mały Konkurs Recytatorski Powiatu Żyrardowskiego

II miejsce: Wróblewski Szymon

  • XXII Mistrzostwa Polski Cheerleaders w Kielcach – cheer jazz

I miejsce: Amelia Draniak, Amelia Owczarek

  • Grand Prix Polski Cheerleaders w  Cegłowie – cheer jazz

I miejsce: Amelia Draniak, Amelia Owczarek

  • Grand Prix Polski Cheerleaders w Cegłowie – freestyle pom

I miejsce: Amelia Draniak, Hanna Janszke

I miejsce: Katarzyna Hanszke

III miejsce: Gabriela Gołyńska, Aleksandra Dropińska

 

 

WYMIENIENI UCZNIOWIE OTRZYMALI TYTUŁY

UCZNIA MIESIĄCA

Kontakt

Stopka