Menu

Październik miesiącem bibliotek szkolnych - podsumowanie.

W każdy wtorek, by uczcić święto bibliotek na dużej przerwie organizowane były konkursy dla uczniów klas II-IV.
Nad ułożeniem zadań,  przebiegiem konkursów, sprawdzeniem prac - czuwała pani Elżbieta Grzybowska.

Dzieci za prawidłowo wykonane polecenie, wykonane w jak najkrótszym czasie otrzymywały słodkie nagrody.

W pierwszy wtorek października – słodkie nagrody otrzymali:

 z klas II:

1 miejsce – Sobieski Filip                  IIb
2 miejsce – Mikołajczyk Jakub        IIb

 z klas III-IV:

1 miejsce – Deryło Franciszek           IVd                                       
2 miejsce – Czarnecki Dawid             IVd
3 miejsce – Ciecharowski Michał      IVd


W drugi wtorek października – słodkie nagrody otrzymali:

 z klas II:

1 miejsce – Sobczak Aleksandra        IIb
2 miejsce – Kalman Lena                   IIb
3 miejsce – Ciechomska Julia            IIb

 z klas III-IV:                                                                  

1 miejsce – Marszałek Wiktoria         IIIc                                       
2 miejsce – Kurabiak Anna                IVd                         
3 miejsce – Borkowska Anita             IVd                          
                   Dębski Jan                        Ve


W trzeci wtorek października – słodkie nagrody otrzymali:

z klas II:                                                 

1 miejsce – Pierzak Oliwia                IIb                         
2 miejsce – Bobrowski Hubert          IIc                                         
3 miejsce – Maliszewska Maja          IIc                                       

                      z klas III-IV:                                                                   

1 miejsce – Strzelecka Patrycja         IIIc                        
2 miejsce – Szczepański Alan             IIIc                        
3 miejsce – Pielińska Hanna              IVd


W ostatni wtorek października – słodkie nagrody otrzymali:

z klas II:
1 miejsce – Pierzak Oliwia                IIb
2 miejsce – Kurt Ayse                         IIb
3 miejsce – Andraka Urszula            IIb

z klas II:
1 miejsce – Pierzak Oliwia                IIb
2 miejsce – Kurt Ayse                        IIb
3 miejsce – Andraka Urszula            I

 z klas III-IV:          
1 miejsce – Pielińska Hanna             IVd                                      
2 miejsce – Palarczyk Roksana        IVd
3 miejsce – Michalak Ksawery         IIId
                     Kaczorowski Jan          IIId

Serdecznie dziękuję wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w tej formie edukacyjnej zabawy oraz wychowawcom za przypominanie swoim wychowankom o konkursie.            

E.Grzybowska 

  • Dziewczynka w bibliotece
  • Październik Miesiącem Bibliotek Szkolnych - zwycięzcy
  • zdjęcie nr 1
  • zdjęcie nr
  • zdjęcie nr 3
  • zdjęcie nr 4
  • zdjęcie nr 5
  • zdjęcie nr 6
  • zdjęcie nr 7
  • zdjęcie nr 8
  • zdjęcie nr 9

Odnośniki

Informacje kontaktowe