Menu

Pomóżmy wygrać naszej szkole sprzęt do tenisa ziemnego - konkurs "Dzieciaki do Rakiet"

„Dzieciaki do rakiet” to ogólnopolska akcja banku BNP Paribas promująca aktywność fizyczną wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. W ramach inicjatywy szkoły z całej Polski są zachęcane do udziału w KONKURSIE, , w którym nagrodą jest profesjonalny sprzęt tenisowy do nauki dzieci, a także specjalne szkolenia dla nauczycieli. W tym roku zostanie nagrodzonych aż 6O szkół!
 „Dzieciaki do rakiet” to także bezpłatne warsztaty tenisowe, które od 3 lat organizowane są w różnych miastach Polski. Dzięki nim już ponad 5 500 dzieci postawiło swoje pierwsze tenisowe kroki. Wakacyjne warsztaty prowadzą doświadczeni trenerzy oraz ambasadorzy akcji – Urszula Radwańska i Iga Świątek.
Wg raportu „Aktywność fizyczna dzieci w Polsce” przygotowanego na zlecenie Banku BNP Paribas tylko co czwarte dziecko spełnia dzienną normę aktywności fizycznej. Głównie przez brak energii, brak czasu i brak pozytywnych bodźców… Zmieńmy to! „Dzieciaki do rakiet!”
Nasza szkoła postanowiła przystąpić do konkursu. Uczniowie z klasy 6e pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego-Łukasza Winnickiego nakręcili krótki film promujący sport i zdrowy tryb życia. Teraz nasza wygrana leży w rękach internautów.
Bardzo prosimy o głosy na nasz film.  Państwu zajmie to tylko chwilę, a nasze dzieciaki mogą wygrać wspaniałą nagrodę, która pomoże im aktywnie spędzać wolny czas.


Tak ćwiczy Mszczonów - Dzieciaki do rakiet.

Z jednego adresu e-mail można oddać 1 głos. Swój głos potwierdzamy klikając na link, który dostaniemy na e-maila.
Uwaga! Można głosować codziennie do 30 listopada.

Małgorzata Sokołowska
 

  • Dzieciaki-do rakiet-na-lekcjach-wf-u-Mozna-zglaszac-szkoly-(7)
  • prize3

Odnośniki

Informacje kontaktowe

Chmura tagów